_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Šių metų, lapkričio 26 dieną, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo adventiniame renginyje – projekte  “Šv. Kalėdų belaukiant”, kurio tikslas buvo supažindinti  mokyklos bendruomenę: mokinius, mokytojus su senovės lietuvių liaudies Advento papročiais bei tradicijomis ir dabartiniu religiniu Advento apmąstymu, siekiant gilesnio ir abipusiškenio bendradarbiavimo tarp mokinių, mokytojų, vykdant bendrą ugdomąjį darbą  mokykloje. Renginio metu visiems mokiniams buvo sudarytos sąlygos aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose, kuriose buvo atskleista lietuvių liaudies papročių prasmė, taurumas ir grožis.

Pirmame užsiėmime mokiniai susipažino su kalėdinės eglutės žaisliukų istorija ir patys juos kūrė naudodami įvairias medžiagas ir formas. Antroje pamokėlėje mokiniai puošė meduolius, kepė prieskučius pagal senolių receptą, vaišino vieni kitus. Trečioje pamokėlėje mokiniai susipažino su advento papročiais, pynė adventinius vainikus. O pamokėlės baigėsi klasės puošimu ir kalėdinės eglutės įžiebimu. Po renginio visi mokiniai buvo gerai nusiteikę, linksmi ir noriai dalijosi savo patirtais įspūdžiais.